Oefenen met verpleegtechnische voorbehouden en risicovolle handelingen

Blijf bekwaam in voorbehouden en risicovolle handelingen!
Wil je jouw verpleegtechnische vaardigheden opfrissen, oefenen of toetsen? Kom naar het Skillslab van het Rijn IJssel! Hier kun je aan de hand van protocollen werken aan handelingen zoals injecteren, katheteriseren en stomazorg. In kleine groepjes wissel je ervaringen uit, ontvang je feedback van een ervaren trainer en leer je samen met collega
s uit de zorg.Deze oefenmomenten zijn ideaal voor ervaren verzorgenden, (wijk)verpleegkundigen en zorg-zzp
ers die op een efficiënte manier hun bekwaamheid willen controleren en up-to-date houden.Wat leer je?
Je hebt in je voorgaande opleiding al de theoretische kennis opgedaan. Deze fris je op door zelfstandig de protocollen van Vilans door te nemen. Je maakt gebruik van de skills materialen en er is een medewerker om feedback te geven op je handelen. Je geeft van te voren aan of je komt voor oefenen (zie data onderwerpen) of toetsen van de handeling(en).
Voor wie is deze cursus?
Voorbehouden en risicovolle handelingen zijn handelingen die je alleen uit mag voeren als je de juiste vooropleiding hebt (wet BIG), bevoegd bent (opdracht hebt) om te handelen en over de juiste vaardigheden en kennis beschikt. Bijscholingscertificaten en toetsing helpen je om jouw deskundigheid aan te tonen.
Deze momenten zijn geschikt voor:
- Verzorgenden IG (niveau 3)
- Verpleegkundigen (niveau 4 en 5)
- Wijkverpleegkundigen (niveau 6)
- Andere bevoegde zorgprofessionals kunnen ook deelnemen.
Aanmelden via de contactpersoon
Startdatum en duur van de cursus
14 februari 2025. Iedere vrijdagmiddag tussen 15.30-17.00.
Kosten en groepsgrootte
90 euro per 3 momenten. Maximaal 8 personen.